Vysoká umyvadlová baterie Grohe Atrio – nadčasový design s chromovou výpustí (21019003)


Grohe Atrio umyvadlová baterie

Vysoká umyvadlová baterie Grohe Atrio je skvělou volbou pro každého, kdo hledá elegantní a nadčasový design. Tento kohoutkový stojan s výpustí v chromovém provedení zaujme svými čistými liniemi a precizním zpracováním.

Chromová výpust – skvělá funkčnost a moderní styl

Chromová výpust je jeden z nejvýraznějších prvků v této umyvadlové baterii. Kromě atraktivního vzhledu, nabízí také skvělou funkčnost. Výtok je dostatečně vysoký, aby se do umyvadla vešly i větší nádoby, a umožňuje snadné ovládání teploty a průtoku vody.

Detail Grohe Atrio baterie

Elegantní stojanový design

Nadčasový design této baterie nezahrnuje jen chromovou výpust, ale také její stojanovou konstrukci. Stojan je dostatečně vysoký, aby poskytoval pohodlnou výšku pro mytí rukou a čištění zubů. Zároveň je velmi robustní a odporný vůči otěru, takže bude vypadat skvěle i po mnoha letech používání.

Skvělé funkce a možnosti nastavení

Vysoká umyvadlová baterie Grohe Atrio nabízí nejen skvělý design, ale také mnoho praktických funkcí. Díky jednoduchému ovládání můžete snadno nastavit teplotu vody a průtok. Navíc je tato baterie vybavena technologií Grohe SilkMove, která zajistí pravdivý a přesný chod ventilu.

Jednoduché a rychlé instalace této baterie lze provést bez potřeby profesionálního instalatéra. Je to díky jednoduchému systému montáže s přesnými návody krok za krokem.

Závěr

Pokud hledáte vysokou umyvadlovou baterii, která skvěle vypadá a nabízí skvělé funkce, pak je Grohe Atrio tou pravou volbou. S nadčasovým designem a chromovou výpustí bude tato baterie skvěle vypadat v každé koupelně. Níže naleznete odkaz na stránku srovnávacího portálu, kde si můžete celou baterii prohlédnout.

Vysoká umyvadlová baterie Grohe Atrio s výpustí (21019003) na srovnávacím portálu