Uspořádejte svůj šatník s věšákem na ramínka!


Proč je důležité mít uspořádaný šatník?

Uspořádaný šatník je základem pro přehledné a rychlé vyhledávání oblečení. Když budete mít všechny kousky na jednom místě a uspořádané podle typu nebo barvy, ušetříte si spoustu času a nervů. Navíc, když budete mít přehled o tom, co v šatníku máte, nebudete kupovat zbytečné kousky, které už máte.

Jak na to?

Prvním krokem k uspořádání šatníku je vyhodit všechny kousky, které už nenosíte nebo které jsou zničené. Pokud máte kousky, které byste rádi nosili, ale nevíte, jak je zkombinovat, podívejte se na módní blogy nebo weby, jako je decadencenow.cz, kde najdete spoustu inspirace.

Vyberte si správný věšák na ramínka

Nejdůležitější součástí uspořádaného šatníku je správný věšák na ramínka. Vyberte si kvalitní věšák, který bude vyhovovat vašim potřebám. Pokud máte spoustu košil, vyberte si věšák s drážkami, který zabrání sklouznutí košil. Pokud máte spoustu sukní, vyberte si věšák s klipy, které udrží sukně na místě.

Uspořádejte oblečení podle typu nebo barvy

Po vyhození nepotřebných kousků a vybrání správného věšáku je čas na samotné uspořádání oblečení. Můžete ho uspořádat podle typu (košile, trička, sukně, kalhoty atd.) nebo podle barvy. Pokud se rozhodnete pro uspořádání podle barvy, budete mít přehled o tom, kolik máte kousků v jedné barvě a snadno je zkombinujete.

Závěr

Uspořádaný šatník není jen o estetické stránce, ale také o praktičnosti. Pokud budete mít všechny kousky na jednom místě a uspořádané podle typu nebo barvy, ušetříte si spoustu času a nervů. Vyberte si kvalitní věšák na ramínka a uspořádejte oblečení podle vašich potřeb. A pokud budete potřebovat inspiraci, podívejte se na módní blogy nebo weby, jako je decadencenow.cz.