Taburet ALIS v béžovém provedení – styl a komfort do vašeho interiéru

Taburet ALIS je zcela novým modelem sedacího nábytku na trhu. Jeho velkou výhodou je především jeho design, který je propracovaný do nejmenších detailů. Velký kulatý taburet tvořený ze dvou částí v elegantní neutrální béžové barvě dodá Vašemu interiéru punc stylu. Pokud hledáte nábytek, který bude po stránce designu i pohodlí perfektní volbou, s tímto taburetem nešlápnete vedle! Navíc se jedná o multifunkční nábytek, který najde své uplatnění v obývacím pokoji, ložnici, ale dokonce i v kanceláři.

Největší přednosti ALIS taburetu

Již z názvu taburetu ALIS je vidět, že se jedná o kus nábytku, který neopomene váš komfort a stylový vkus. Proč si tedy vybrat právě tento taburet  co ho dělá o něco víc než „obyčejným taburetem“ a čeho se můžete od něj těšit? ALIS taburet se vyznačuje měkkou a pohodlnou sedací plochou, díky které se Vám usadíte s pocitem maximálního pohodlí. Navíc se taburet vyznačuje prostorovou funkčností – můžete si ho vyzkoušet jako stoličku , kdy se díky svý velkým rozměrům sklouznete do pohodlného polohy.

Další přednosti ALIS taburetu

Opravdu multifunkční nábytek je klenotem v každém interiéru. A právě to ALIS taburet nabízí. Zda si potřebujete odpočinout, pochoutat se z oběda, pokochat se výhledem nebo jen relaxovat u kávy, s ALIS taburetem bude všechno snazší. Navíc si ho můžete řádně vychutnat i v péči o něj, protože jeho kůže a plnění jsou snadno omyvatelné a čisticí prostředky mu mohou vydržet mnoho let.

Dodávaná výbava: Razítko certifikace a garantované maximální zatížení 150 kg.

Taburet ALIS v béžovém provedení

Neotřelý, pohodlný a prednosti naprosto jednoznačné – to jsou hlavní výhody taburetu ALIS! Pokud se chystáte pořídit si novou sedací soupravu, neváhejte si pořídit i tento překrásný doplněk do Vašeho obydlí. Vyzkoušejte tuto raritu již dnes a kupte si taburet ALIS v béžovém provedení na našem e-shopu na adrese https://www.bestnabytek.cz/produkt/taburet-alis-bezova.