Sada kameninových misek Bloomingville Susie – úžasný doplněk do vaší kuchyně!

Kameninové nádobí z řady Susie od značky Bloomingville potěší kvalitou svého zpracování i hravými barevnými vzory, které zdobí jeho světlý povrch. Na stůl tak vnesou příjemnou pozitivní atmosféru a zpříjemní vám stolování.

Kvalitní zpracování

Jednotlivé kusy této sady misek jsou vyrobeny ručně a vynikají svou kvalitou zpracování. Nechte se okouzlit vysokou kvalitou těchto kameninových misek, které vám budou sloužit po mnoho let.

miseta

Hravý design

Barevné vzory zdobící světlý povrch každé z miskovití zajisté okouzlí každého. Tyto nádoby jsou skvělým designovým prvkem pro vaši kuchyni. Navíc jsou skladovatelné až do výše čtyř kusů, což oceníte zejména v případě, že máte omezený prostor v kuchyni.

misecka

Praktické použití

Kamenina je vysoce odolný materiál, a proto jsou tyto misek vhodné nejen pro vaše jídlo, ale také pro přípravu a servírování různých pokrmů. Jsou také vhodné do myčky, což vám usnadní péči o ně.

misecka2

Jedinečný dar na dárky

Tyto misek jsou skvělou volbou pro originální dárek pro vaše blízké. Jsou to praktické a krásné kousky, které potěší nejen vaše oko, ale také vaše chuťové pohárky.

Krásné a praktické kameninové misek z řady Susie od značky Bloomingville se stanou úžasným doplňkem vaší kuchyně. A jako úplnou novinku, můžete si je právě nyní zakoupit v nabídce obchodu Brega na stránce https://www.brega.cz/produkt/sada-4-kameninovych-misek-bloomingville-susie-o-11-5-cm. Nečekejte a přidejte si krásné kousky do své sbírky misek ještě dnes!