Sada 4 kusů 3D samolepek s exotickými palmovými listy pro dokonalou atmosféru

Zkrášlete během několika vteřin svůj obývací pokoj či ložnici s krásnými a kvalitními 3D samolepkami na zeď. Podlehněte stejně jako my oblíbenosti 3D samolepek, které na první pohled vypadají jako police s dekoracemi.

Sada obsahuje 4 ks samolepek, které vám poskytnou dokonalou exotickou atmosféru přímo v místnosti, ve které se cítíte nejpohodlněji.

Aplikace je snadná a nezpůsobuje nepříjemné bublinky v samolepce

Díky kvalitnímu materiálu jsou tyto samolepky trvanlivé a odolné, takže se nemusíte obávat, že by se vám samolepka během chvíle odklepla. A to vše za velmi přijatelnou cenu.

Obývací pokoj bude vypadat jako nový s těmito krásnými samolepkami, které jsou navrženy speciálně pro interiérové prostředí. Rozjasníte vaše prostředí a vyniknou originální prvky vašeho domova.

A co je nejlepší, aplikovat samolepky není vůbec náročné a lze to udělat bez potřeby profesionální pomoci. Stačí aplikovat samolepky s exotickými palmovými listy podle návodu na obale, který vám samozřejmě bude dodán.

Zde se můžete podívat na samolepky v e-shopu Atcomplet

Vybrat si můžete i z dalších motivů, nicméně exotické palmové listy patří mezi ty nejoblíbenější. Zkrášlení vašeho prostředí nikdy nebylo snadnější.

Samolepky s palmovými listy
Palmové listy