Recenze: Hliníkový hrnec Kela Kerros, ø 20 cm – ideální volba pro každou kuchyni!


Za jakým účelem lze hrnec využít?

Pořádný hrnec ve vaší kuchyni využijete hned na mnoho způsobů, přesto oceníte jeho všestrannost každý den. Kvalitní hrnce, které jsou dodávány i s pokličkou, jistě oceníte především díky dalším praktickým možnostem – můžete je bez problému použít na indukci a vložit do myčky na nádobí.

Tento hrnec je ideální volbou pro vaření chutných těstovin, nezbedných špaget a vařené zeleniny. Díky svým rozměrům ø 20 cm zvládne připravit porci nejen pro jednoho, ale také pro celou rodinu.

Značka Kela

Poznejte značku Kela – německou značku s více než 100letou historií. Všechny její kuchyňské výrobky spojuje základní myšlenka a podstata značky – nekompromisní kvalita, nadčasový design a univerzálnost, díky které tito pomocníci padnou do jakékoli kuchyně a jsou vhodné opravdu jak pro začínající hospodyně, tak i pro špičkové šéfkuchaře.

Kela se zaměřuje na výrobky, které jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a zajišťují dokonalé výsledky v kuchyni. Hliníkový hrnec Kela Kerros, ø 20 cm, není výjimkou. Vyroben je z vysoce kvalitního hliníku a jeho povrch je pokryt mramorovým povlakem.

Proč je hliníkový hrnec Kela Kerros tak výjimečný?

Jednou z nejvýraznějších vlastností tohoto hrnce je jeho mramorový povlak. Je to speciální tlustá vrstva, která zvyšuje odolnost povrchu vůči poškrábání a nárazům. Díky této vrstvě se hrnec snadno čistí a nelepí se na něm jídlo.

Dalším faktorem, který tento hrnec odlišuje od běžných kuchyňských hrnců, je jeho indukční dno. Díky tomuto dnu lze hrnec využít na všech typech sporáků – indukčních, plynových, elektrických i sklokeramických.

Závěr

Závěrem lze konstatovat, že hliníkový hrnec Kela Kerros, ø 20 cm, je skvělou volbou pro každou kuchyni. Jeho kvalita, výdrž a všestrannost jsou jednoduše dokonalé. Pokud hledáte takovýto hrnec, nemusíte dále pátrat. Navíc, pokud si ho objednáte právě na https://www.codina.cz/produkt/hlinikovy-hrnec-kela-kerros-o-20-cm, můžete si být jisti, že se rozhodnete správně. Použijte tento hrnec na vaření svých oblíbených jídel a uvidíte sami, jak se stane nezbytnou součástí každodenního života.

Zkrátka spokojenost zaručena ♥.

hliníkový hrnec Kela Kerros