Prémiový kusový koberec Hand Carved Cosmos Dusky-Pink-80×150 – nevšední dekorace pro váš interiér

Koberce značky Flair Rug řady Hand Carved jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu. Pochlubit se mohou velmi pěkným vzorem, který obohatí Váš interiér. Celá řada má krátký vlas 12 mm. Díky tomu jsou všechny koberce velmi snadné na údržbu. Ocení to především rodiny s domácími mazlíčky nebo malými dětmi. Vybírat můžete z různých barevných kombinací i rozměrů.

Nevšední design pro Váš domov

Prémiový kusový koberec Hand Carved Cosmos Dusky-Pink-80×150 je jedním z nejkrásnějších kusových koberců na trhu. Jeho nevšední design připomínající planetu je vytvořen precizním vyřezáváním, což je u kusových koberec značky Flair Rug velkou raritou. Díky tomu se koberec stává jedinečným kouskem, který nikdo jiný nemá. Navíc je v barvě uzpůsobené kvetoucímu terénu – jemné růžové tóny přechází v tóny fialové a vytváří dojem malého vesmíru uvnitř vašeho domova.

Nízká údržba a dlouhá životnost

Hand Carved Cosmos Dusky-Pink-80×150 je kobercem, který nevyžaduje velkou údržbu. Při čištění stačí klasický vysavač, popřípadě vlhké utírání s mýdlovou vodou. Díky odolnému materiálu polypropylenu vydrží koberce značky Flair Rug dlouhou dobu bez opotřebení. Přestože jsou koberce z této řady vyrobeny z umělé látky, vypadají velmi reálně a tvoří příjemnou plochu, na kterou rádi svůj pohled upíráte.

Kde zakoupit kusový koberec Hand Carved Cosmos Dusky-Pink-80×150

Hand Carved Cosmos Dusky-Pink-80×150 můžete zakoupit na internetovém obchodě https://www.nabytekted.cz. Na stránkách obchodu si můžete vybrat z široké nabídky barev a rozměrů, které jsou momentálně skladem. Spokojenost zákazníků má pro tuto značku velkou prioritu, proto vám garantují rychlé doručení a kvalitu všech nabízených výrobků.

Hand Carved  Cosmos Dusky-Pink-80x150

Dopřejte si kvalitní prémiový kusový koberec, který vám zpestří interiér.