Praktický psací stůl s regálem Hanah Home Bugra v bílém provedení s dubovým sonoma


Dostatek místa a úložného prostoru

Psací stůl Bugra bude dominantou domácí pracovny nebo studentského pokoje. Díky svým rozměrům nabízí dostatek místa, zároveň dostatek úložného prostoru v podobě regálu a uzavřených polic, které jistě využijete pro nejrůznější potřeby jako jsou knihy a předměty pro práci nebo studium, které budou vždy po ruce.

Vysoká odolnost proti mechanickému poškození

Psací stůl je vyrobený z melaminové nábytkové desky o tloušťce 18 mm. Použitá melaminová deska dodává stolu dostatečnou odolnost proti mechanickému poškození.

Moderní design pro každý interiér

Díky svému modernímu designu se skvěle hodí do všech typů interiérů. Kromě toho se v nabídce Hanah Home nachází i další produkty ze série Bugra, které můžete kombinovat a vytvořit si tak celou pracovní zónu v ideálním stylu.

Specifikace produktu

Psací stůl Bugra: Praktický regál, úložný prostor, barva: bílá/dub sonoma, moderní styl, materiál: melaminová deska o tloušťce 18 mm.

Rozměry

Šířka: 135,9 cm, výška: 111,8 cm, hloubka: 60 cm.

Chcete si nyní tento skvělý psací stůl s regálem Hanah Home Bugra objednat? Stačí kliknout na tento odkaz https://www.srovnavacnabytku.cz/produkt/hanah-home-psaci-stul-s-regalem-bugra-bily-dub-sonoma a objednat si ho přímo online!

Hanah Home Bugra
Working on Hanah Home Bugra

S Hanah Home Bugra budete mít krásně zařízenou pracovnu nebo studentský pokoj a už nikdy se nebudete muset trápit nedostatkem místa! Navíc si můžete být téměř jisti, že Vám tento praktický psací stůl s regálem vydrží dlouho a bude sloužit prakticky i esteticky.