Obývací stěna DEM – elegancí bílého laku a tepla ořechového dřeva


Je čas na úpravu interiéru vašeho obývacího pokoje a zároveň hledáte nábytek, který by byl funkční a elegantní? Pak je obývací stěna DEM to pravé řešení pro vás. Tento nábytek v sobě kombinuje nejen jednoduchý, moderní design, ale také funkčnost a kvalitu.

Velmi jednoduchá obývací stěna DEM s televizním stolkem a poličkou v jednom

Jak již bylo naznačeno, obývací stěna DEM je velmi jednoduše řešená. Skládá se z televizního stolku a policového úložného prostoru. Díky svému minimalistickému designu se tato stěna hodí do každého moderního interiéru.

Obývací stěna DEM

Bílý lak a ořechové dřevo – dokonalá kombinace

Obývací stěna DEM kombinuje dva materiály, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené – bílý lak a ořechové dřevo. Tato kombinace vytváří dokonalý kontrast a zároveň dodá stěně teplý vzhled.

Bílý lak je nejen krásný, ale také praktický, jelikož se snadno čistí. Ořechové dřevo dodá vašemu obývacímu pokoji jedinečný charakter.

Obývací stěna DEM - detail

Nová obývací stěna DEM s televizním stolkem a police v jednom

Pokud uvažujete o nákupu nové obývací stěny, určitě byste měli zvážit obývací stěnu DEM. Kromě toho, že tato stěna nabízí praktické úložné prostory, je také velmi elegantní a moderní.

Navíc, nyní máte možnost koupit obývací stěnu DEM za zvýhodněnou cenu na nabytekhned.cz . Tak neváhejte a vylepšete svůj obývací pokoj s tímto designovým nábytkem.

Vyberte si obývací stěnu DEM na nabytekhned.cz.

Obývací stěna DEM – koupit na nabytekhned.cz