Oboustranná matrace Moonia King Relax Supreme – luxusní komfort pro dokonalý spánek ve velikosti 200 x 200 cm

Matrace King Relax Supreme s 12 podpěrnými zónami se přizpůsobuje tělu podle toho, v jaké poloze spíte a pomáhá správně držet hlavu a páteř.

Díky systému Pressure Care, který kombinuje dokonale rozložení váhy na více zón, je zaručena optimální přizpůsobivost, která eliminuje nepříjemné tlakové body.

Oboustranná technologie Duo-System® umožňuje zvolit si konzistenci, kterou si v danou chvíli přejete. Střední tuhost na straně A a vysoká na straně B.

Vysoce kvalitní materiály pro nejlepší spánek

HR jádro a vícevrstvý systém o tloušťce 6 cm složený z viskoelastické pěny, pěny SuperSoft a vláken BIOTHERM pomáhají k plnohodnotnému a pohodlnému odpočinku.

Navíc matrace King Relax Supreme má technologii AirSense, která umožňuje dobrou ventilaci a podporuje tak dokonalou klimatizaci matrace. Systém AirSense tak pomáhá regeneraci těla během spánku a zajišťuje příjemné a suché prostředí.

Zdraví a hygiena jako priorita

Potah matrace je antialergický a má zesílený obvod a speciální bezpečnostní šití pro lepší kompaktnost. Matrace má též sanitární systém proti plísním, roztočům a bakteriím pro ten nejlepší hygienický odpočinek.

Technické specifikace

  • Tloušťka: +/- 30 cm
  • Viskoelstica + Supersoft Foam + vlákna BIOTHERM
  • Systém AirSense
  • DuoSystem H2-H3

Matrace je též oceněna systémem OEKO-TEX® a evropskou certifikací CETEM. Výrobek se dodává ve vakuu a před použitím je nutné jej nechat 24 hodin odpočinout na hladkém povrchu. Pro zachování optimálního stavu výrobku je nutné jej vybalit do tří týdnů po obdržení.

je skvělou investicí do vašeho zdraví a spánku. S výjimečnými technologiemi, vysoce kvalitními materiály a prioritou zdraví a hygieny je tato matrace skvělou volbou pro každého, kdo si chce užívat dokonalého odpočinku a regenerace těla po celou noc.

Oboustranná matrace Moonia King Relax Supreme

Získejte svou vlastní oboustrannou matraci Moonia King Relax Supreme ve velikosti 200 x 200 cm na www.skvelynabytek.cz.