Moderní LOBATES komoda 4D v odstínu wenge s 5letou zárukou


LOBATES komoda 4D v odstínu wenge – nepraktičnost neexistuje

Dlouho jste přemýšleli nad tím, jaké úložné prostory by se ve vaší obývací místnosti nejvíce hodily. Po mnoha hodinách výběru nakonec padla vaše volba na moderní komodu LOBATES 4D v odstínu wenge. Zde si nejen najdete dostatek úložného prostoru, ale interiér vašeho pokoje dostane odborný šmrnc.

Komoda s dvířky – nadčasový kus nábytku

Komoda LOBATES 4D v podání wenge/wenge zahání myšlenky na nepraktičnost. Rozměry (vxšxhl): 112,5 x 105 x 40,5 cm jsou ideální pro uskladnění většího množství polštářů k pohovce, vázy a jiné dekorace, které též najdou své místo.

Barevné provedení komody v odstínu wenge ji činí skvěle kombinovatelnou se šedou čalouněnou sedačkou. Černé nitě v dřeveném povrchu komody, se stanou dominantním prvkem obývacího pokoje.

Dovolíme si upozornit na to, že komoda se dodává v demontu. Zároveň je však dodávána s pestrým návodem na sestavení. Ten vás jednoduše a rychle provede celým procesem a vy se můžete těšit z celého hotového výtvoru.

Záruka 5 let – bez stresu

Když napočítáváte, kolikrát jste si v životě pořizovali nábytek, s určitostí tvrdíte, že kvalita je též důležitá. Proto jsme rádi, že LOBATES komoda 4D se honosí 5letou zárukou.

Zkratka LTD, je zkratkou pro fóliované dřevo, které je jednou z nejvyužívanějších surovin výrobců nábytku. Tato surovina přináší nejen nízkou cenu, ale též zajistí dostatečnou pevnost konstrukce.

Změňte vzhled svého obývacího pokoje tak, že bude kombinovat praktickost s nadčasovým designem.Udělejte si radost a zakupte si tuto zázračnou komodu ještě dnes.