Moderní komoda Tempo Kondela Baria 2D3S – elegantní kombinace dubu pískového a šedé barvy

Kombinovaná komoda Bari 2D3S poskytuje dokonalý úložný prostor s policemi a šuplíky, se kterou již nemusíte řešit nedostatek odkládacího prostoru. V neutrálním provedení dub pískový s šedou barvou se bude hodit do jakéhokoliv interiéru.

Tempo Kondela Baria 2D3S

Komoda s praktickými úložnými prostory

Bari komoda obsahuje tři samostatné šuplíky vhodné na odkládání drobností a doplňků, které máte rádi po ruce. Úložný prostor poskytují i dvě police šikovně schované za praktickými dvířky. Horní desku komody můžete prakticky využít k odkládání rodinných fotek nebo pokojových květin. Tloušťka materiálu korpus je 22 mm.

Komoda stojí na pevných kovových nohách v černé barvě. Na manipulaci s komodou slouží praktické kovové úchyty. Nosnost komody je 15 kg.

Dodávka v demontu

Tempo Kondela Baria 2D3S komoda přijde k Vám v demontu, ale díky jednoduchému sestavení si s ní rychle poradíte. Komoda je díky svému designu a praktickosti ideální volbou pro moderní interiéry.

Tempo Kondela Baria 2D3S v kombinaci s gaučem

Rozhodnete-li se pro tuto komodu, získáte nejen dokonalou úložnou kapacitu, ale také eleganci a styl do Vašeho domova. S nákupem této komody určitě nešlápnete vedle.

Pokud Vás zaujala kombinovaná komoda Tempo Kondela Baria 2D3S, můžete si ji zakoupit na stránkách Maliboo.cz. Vyberte si ideální dopravu a užijte si nový kousek do Vašeho interiéru!