Luxusní rozkládací pohovka MEGIS v provedení Sawana 05 pro pohodlný odpočinek i spaní

V obývacím pokoji či obytné ložnici se většinou nachází kromě křesel, skříní a televize také pohovka, na které nejen odpočíváte, ale také přijímáte své hosty. Proto je důležité myslet na kvalitní a funkční řešení. Luxusní rozkládací pohovka MEGIS v provedení Sawana 05 je pro tyto případy skvělou volbou.

Moderní design a variabilní použití

Pohovka je vyrobena z kvalitních materiálů a disponuje velkým výběrem čalounění, díky čemuž se skvěle hodí do každého interiéru. Nejvýraznějším prvkem pohovky jsou její stylové nášlapy a rafinované přední nohy, které dotvářejí její celkový design.

Kromě svého elegantního vzhledu disponuje pohovka také funkcí rozložení na lůžko, což umožňuje jednoduché a rychlé přeměnění z pohovky na pohodlné lůžko. Tuto funkci určitě oceníte v momentech, kdy je potřeba prostor v obývacím pokoji efektivně využít. Luxusní rozkládací pohovka MEGIS je tedy nejen stylová, ale také velmi praktická.

Pohovku je možné zakoupit v čalounění:

  • Sawana 05
  • Sawana 06
  • Sawana 08

Vhodná i do menších obývacích pokojů

Díky svým rozměrům se luxusní rozkládací pohovka MEGIS hodí i do menších obývacích pokojů, kde jí nebude chybět prostor na rozložení na lůžko. Tím vám pohovka znatelně ušetří místo a interiér vašeho bytu zůstane prostorný a vzdušný.

Pohovka MEGIS je rozměrně vynikající volbou, pokud hledáte kombinaci multifunkčnosti a kvality v jednom kousku nábytku.

Rozkládací pohovka MEGIS

Na obrázku výše můžete vidět jak luxusní rozkládací pohovka MEGIS vypadá v interiéru a názorně seznámit s jednotlivými designovými provedeními. Pokud vás zaujala, pořiďte si ji nyní za výhodnou cenu na našem e-shopu.