Korkové prostírání pro kuchyni Farmers Kitchen od Cooksmart ® v rozměru 4 ks 29×21 cm


Korkové prostírání pro kuchyni Farmers Kitchen od Cooksmart ®

Doplňky do kuchyně Cooksmart ® pro milovníky dobrého jídla a pití

Pokud trávíte hodně času v kuchyni, nejste určitě spokojeni jen s obyčejným prostřením a vybavením. Potřebujete praktické a stylové doplňky, které se hodí k vaší chuti a připomínají vám vaše oblíbené kouty Anglie. Jedním z takových doplňků jsou korkové prostírání pro kuchyni Farmers Kitchen od Cooksmart ®.

Kousky do kuchyně od značky Cooksmart dodají každé kuchyni jedinečnou atmosféru anglického venkova. Můžete si je představit na velké dřevěné farmě nebo v malé anglické vesničce. Prostřené stoly plné ovocných koláčů, domácích sýrů a slaných quiche vám okamžitě připomenou ubohé domácí restaurace, ve kterých jste mohli ochutnat takové pochoutky.

Prostírání Cooksmart ® jsou vyrobeny z kvalitního korku

Jednou z hlavních výhod těchto korkových prostírání je jejich kvalita. Jsou vyrobeny z korkového materiálu, který je známý pro své vynikající vlastnosti. Kork je velmi odolný vůči vlhkosti, což znamená, že se nepale a nepodlévá. Tento materiál je také velmi měkký, což znamená, že neškrábe povrch vašeho stolu nebo jiných povrchů. Korkové prostírání také vypadají velmi dobře a přidávají kuchyni skutečně světlou a veselou atmosféru.

Korkové prostírání jsou praktické a snadno čistitelné

Další výhodou korkových prostírání od Cooksmart ® je jejich praktičnost. Jsou velmi snadno čistitelné a udržovat. Stačí je omýt vlhkým hadříkem a poté je nechat uschnout na vzduchu. Kork v sobě neuchovává žádné pachy ani bakterie, takže jsou velmi hygienické.

Nabízíme Vám korkové prostírání od Cooksmart® v balení po čtyřech kusech, které mají rozměr 29×21 cm. Ideální jsou pro přípravu a podávání jídel, ale také jako ochrana stolu před nechtěnými skvrnami. U nás si můžete objednat korkové prostírání pro kuchyni Farmers Kitchen od Cooksmart ® na našem e-shopu. Stačí kliknout na odkaz https://www.kupsinabytek.cz/produkt/korkove-prostirani-4-ks-29m21-cm-farmers-kitchen-cooksmart-r a vybrat si obrázek vašeho oblíbeného korkového prostírání.

Zkrátka, pokud chcete stylový a praktický doplněk do kuchyně, neváhejte a pořiďte si korkové prostírání Farmers Kitchen od Cooksmart ®. Tyto kousky vám přinesou jedinečný zážitek při přípravě a podávání vašich oblíbených jídel.