Kombinace rustikálních materiálů osvěží vaši ložnici: Postel Sarnia 180×200 cm s nočními stolky, osvětlením a srubovými prvky nebo tmavým betonem

Užijte si nevšední atmosféru domova s nábytkem, který zaujme již na pohled – postel s nočními stolky a osvětlením z kolekce Sarnia a o velikosti lůžka 180×200 cm. Imitace tmavého šedého betonu a alpských srubových prken je inspirována atraktivním industriální designem. Spojení tradiční optiky dřeva s netradičním betonem působí moderně a přitom velmi útulně.

Kvalitní materiály pro trvanlivost

Postel a noční stolky jsou vyrobeny z kvalitního laminátového MDF s imitací tmavého betonu. Podnož a noční stolky jsou však vyrobeny z opracovaných borovicových štěpů v rustikálním stylu s úpravou voskem. Alpské prvky samozřejmě nejsou opracované do hladka, aby podpořily pocit komfortu a útulnosti. Lůžko i stolky tak budou sloužit svému účelu několik let a navíc Vám dodají do Vaší ložnice unikátní styl.

Funkční design pro pohodlí a uspořádání

Postel Sarnia je vybavena praktickými a nadčasovými nočními stolky, které se dají pohodlně připevnit na postel. Nocní stolky jsou tak dostatečně blízko k posteli, aby bylo možno snadno dojít k nich a najít si z nich potřebné věci. Kromě toho je lůžko vybaveno praktickým úložným prostorem, kde můžete uskladnit své věci. S osvětlením pod nočními stolky budete mít vždy připravené čtení před spaním a také příjemné prostředí pro zastřešení nočního osvětlení.

Fotografie produktů

Postel sarnia
Noční stolky s osvětlením

S investicí do této postele s nočními stolky a osvětlením si dopřejete accent Vašeho interiéru. Již na první pohled si vás získa a naplní Vaši ložnici neobvyklým stylem. Rustikální prvky kombinované s moderním designem stvoří v interiéru nezaměnitelnou atmosféru. Určitě se při pohledu na postel ocitnete v příjemném pocitu a vytvářené prostředí vám prodlouží a usnadní usínání.

Zajímají vás další interiérové trendy? Navštivte sidonia.cz

Chcete-li zvýšit estetickou kvalitu svého domova nebo bytu, dopřejte si moderní a originální nábytek od výrobce Sidonia. Navštivte náš e-shop na adrese sidonia.cz a najdete zde kvalitní kousky za rozumné ceny. Sidonia.cz je výrobce nábytku: nábytek na míru, masivní nábytek, dětský nábytek, kancelářský nábytek, kuchyňský nábytek, venkovní nábytek, proto do nábytku investujte jen jednou a na dlouho.