ECG RM 750 – tyčový mixér pro rychlou a snadnou přípravu jídel


Snadná příprava jídel s novým tyčovým mixérem ECG RM 750

S tyčovým mixérem ECG RM 750 v černo-stříbrném provedení bude příprava jídel až neskutečně snadná. Díky své vysoké výkonnosti a různým funkčním nástavcům se postará nejen o mixování a šlehání, ale také o sekání potravin.

ECG RM 750 tyčový mixér

Speciální vlastnosti ECG RM 750

Tělo spotřebiče je opatřeno speciální protiskluzovou úpravou, díky čemuž se snadno a přesně ovládá a nehrozí, že by vám z ruky vypadl. Výkon s motorem byl navíc vyladěn tak, aby byl mixér sice výkonný, ale zároveň velmi tichý.

Ovládání je velmi přehledné díky jednoduchému otočnému knoflíku a dvěma tlačítkům. Při přípravě můžete použít také praktické turbo tlačítko, které okamžitě dosáhne maximálních otáček a zrychlí vaši práci.

Potěší vás i kvalitní nerezový sekací nůž se 4 čepelemi, který je velmi odolný a bez problémů si poradí se zmraženými potravinami, ale třeba také s vařící polévkou. Nejedná se tedy o žádný slabý spotřebič.

Jak je výše uvedeno, mixér se postará o různé úkony, a to díky bohatému příslušenství, které k němu patří.

Příslušenství k mixéru ECG RM 750

Nádoba na sekání o objemu 500 ml vám přijde vhod například při sekání zeleniny nebo ořechů. Navíc má samostatnou čepel, což vám umožní nést si ji i s sebou a připravenou na použití.

ECG RM 750 nádoba na sekání

Plastová nádoba s kapacitou 600 ml se pak hodí pro běžné mixování potravin, ale skvěle poslouží také spolu s nerezovým nástavcem na šlehání. Ten vám umožní připravit skvělou šlehačku nebo krémovou omáčku k vašemu oblíbenému dezertu.

ECG RM 750 nástavec na šlehání

Pokud vás tedy láká snadná a rychlá příprava jídel s kvalitním a výkonným spotřebičem, nenechte si ujít mixér ECG RM 750. Nakupovat ho můžete například na www.nabyteklevneji.cz za výhodnou cenu.