Dřezová baterie Kludi Bi. Star S – řešení pro moderní kuchyň s otočným ramínkem Chrom


Dřezová baterie Kludi Bi. Star S

Dřezová baterie Kludi Bi. Star S

O produktu

Dřezová baterie Kludi Bi. Star S je moderní řešení pro každou kuchyni. S otočným ramínkem a pákovým ovládáním usnadní vaření a mytí nádobí. V chromovém provedení vám baterie dodá luxusní vzhled. Výška baterie je 33,5 cm, což zaručuje dostatečný prostor pro mytí větší nádobí.

Vlastnosti

  • Stojánková – snadná montáž na kuchyňský dřez
  • Otočné ramínko – usnadní mytí nádobí
  • Pákové ovládání – snadné a pohodlné ovládání průtoku vody i teploty
  • Chromové provedení – dodává luxusní vzhled vaší kuchyni
  • Výška baterie 33,5 cm – dostatečný prostor pro mytí větší nádobí

Koupit na BestNabytek.cz

Montáž

Před montáží baterie se ujistěte, že dřezová mísa a baterie jsou kompatibilní. Pokud máte jiný typ dřezové mísy, může být potřeba dokoupit redukci nebo speciální adaptér pro danou baterii. Pokud si nejste jisti, poraďte se s odborníkem.

Před zapojením baterie do elektrické sítě vypněte elektrickou energii v příslušné rozvaděči nebo odpojte hlavní jistič. Následně můžete začít s montáží baterie do dřezové mísy.

Návod na montáž:

  1. Umístěte těsnění na základnu baterie a vložte baterii do díry v dřezové misce.
  2. Zespoda utáhněte matici na základnu baterie pomocí klíče nebo nástroje (doporučujeme použít momentový klíč).
  3. Připojte vodovodní přípojky k baterii pomocí hadic. Hadičky můžete utáhnout pomocí okrajových matic (neutáhněte příliš silně, abyste nezničili těsnění).
  4. Připojte odpad do odpadního potrubí.
  5. Připojte baterii do elektrické sítě a otestujte její funkčnost.

Údržba

Pravidelná údržba a čištění baterie prodlouží její životnost a zlepší funkčnost. Odstraňujte prach a nečistoty pomocí jemného hadříku nebo houby namočené v mýdle. Nepoužívejte drsné čisticí prostředky ani drátěnky, které mohou poškodit chromovaný povrch. Pokud se na baterii objeví kámen, použijte speciální prostředky na odstranění vodního kamene. Je důležité také pravidelně kontrolovat těsnění a utahovat přípojky, aby nedocházelo k úniku vody.