Diamantový kusový koberec Spoltex Diamond New 20701-95 šedý

Chcete mít jedinečný interiér? Kusový koberec Diamond s abstraktním vzorem je výbornou volbou. S tímto kobercem pocítíte pravé pohodlí domova. Vyroben je z polypropylenu, který je nejlehčí ze všech textilních vláken. Má velmi dobrou pevnost a je odolný proti zašpinění a má minimální navlhavost. Materiál je příjemný na omak.

Výhody materiálu

Polypropylen je ideální materiál pro koberec. Je to umělá textilní vlákna, která jsou vyrobená z polymerů. Je to neutrální materiál a snadno se udržuje. Je odolný proti vlhkosti, tuku, mastnotě a je snadno čistitelný. Kromě toho se nehoří a je šetrný k životnímu prostředí. S kusovým koberecem Diamond New 20701-95 šedými budete mít vždy krásně čistý a upravený interiér.

Dekorativní koberec pro každý interiér

Kusový koberec Diamond New 20701-95 šedý se hodí do každého domova. Díky svému neutrálnímu designu se hodí k různým stylům a může být použit v obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji nebo dokonce i v kuchyni. Diamantový abstraktní vzor vytváří jedinečnou atmosféru v každém interiéru a vysoce kvalitní materiály zaručují, že koberec bude sloužit mnoho let.

Odkaz na e-shop

Pokud máte zájem o tento kusový koberec Spoltex Diamond New 20701-95 šedý, mrkněte na stránky e-shopu, kde ho můžete zakoupit za skvělou cenu. Najdete zde také široký výběr dalšího nábytku a doplňků pro váš domov.

Diamantový kusový koberec Spoltex Diamond New 20701-95 šedý

Ilustrační obrázek kusového koberece Spoltex Diamond New 20701-95 šedý