Béžový koberec Kave Home Dabria 140 x 200 cm – luxus pro váš interiérBéžový koberec Kave Home Dabria 140 x 200 cm

Popis

Béžový koberec Kave Home Dabria 140 x 200 cm je dokonalým prvkem pro váš interiér. Dabria dokáže skvěle doplnit váš dětský pokojíček o hřejivý a jemný prvek, na kterém si vaše dítě užije spoustu zábavy. Díky dostatku prostoru a příjemné a měkké látce bude mít vaše dítě dostatek místa na hraní i odpočinek. Kromě dětského pokoje můžete koberec Kave Home Dabria umístit do kterékoliv místnosti vašeho domova a vždy bude vypadat skvěle.

Vlastnosti

Barva

Béžová barva poskytuje pocit tepla, pohodlí a klidu. Koberec Kave Home Dabria v této barvě zjemní celkový vzhled místnosti a bude krásně ladit s ostatním nábytkem a dekoracemi.

Rozměry

Koberec má rozměry 140 x 200 cm, což zajišťuje dostatek prostoru pro pohyb a hraní. Díky pravidelnému tvaru lze koberec Kave Home Dabria snadno umístit do obývacího pokoje, ložnice nebo jakéhokoliv jiného vybaveného prostoru.

Materiál

Koberec je vyroben z kvalitní bavlny, což zajišťuje příjemný a měkký povrch. Bavlna také dokáže absorbovat vlhkost a udržovat tak koberec v suchu. Tento materiál je pro děti bezpečný a ekologický, neobsahuje totiž žádné škodlivé látky.

Design

Béžový koberec Kave Home Dabria má moderní design, který se perfektně hodí do každého interiéru. Koberec je jednoduchý a elegantní, aby nenarušoval celkový vzhled místnosti. Dabria je navíc snadno omyvatelný, a tak se o něj můžete snadno a rychle postarat.

Více informací o produktu