Béžová rozkládací pohovka DEVICHY Rothe – prostorné a pohodlné řešení pro váš obývací pokoj


Moderní třímístná pohovka pro maximální pohodlí

DEVICHY Rothe je moderní třímístná pohovka, která nabízí nejen dostatek prostoru pro celou rodinu, ale také snadnou konstrukci pro přeměnu na pohodlné lůžko. S pohovkou DEVICHY Rothe už nebudete mít problém přivítat návštěvu, která se rozhodne zůstat přes noc.

Kvalitní materiály pro dokonalý zážitek z odpočinku

Čalounění této pohovky je vyrobeno z vysokokvalitní látky v béžovém provedení, která vyniká nejen svou krásou, ale také odolností vůči poškození a speciální vodoodpudivou úpravou. Na první dotek si zamilujete její hebkost a příjemný pocit.

Kombinace pohodlí a exkluzivity

Pohovka DEVICHY Rothe je nejen praktickým a pohodlným řešením, ale také reprezentativním kouskem, který zaujme v každém moderně zařízeném interiéru. Její exkluzivní vzhled dokonale kombinuje pohodlí a styl.

Individuální výroba a obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku, což zajišťuje vysokou kvalitu a individualitu každého kusu. V případě vrácení zboží se postupuje dle individuálních obchodních podmínek, které jsou detailně popsány v odstavci 3.6. obchodních podmínek.

Doporučení pro údržbu

Pro uchování kvality a krásy své nové pohovky doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě k čištění povrchu. K pročištění skrytých míst a vnitřku pohovky použijte vhodný nástavec k vysavači. Tímto způsobem si pohovka zachová svůj krásný vzhled na mnoho let.

pohovka DEVICHY Rothe

Pokud hledáte prostornou a pohodlnou pohovku, která se dokáže přizpůsobit vašim potřebám a přitom zaujme svým designem, je pohovka DEVICHY Rothe tu pro vás. Navštivte stránky www.bestnabytek.cz a objednejte si svou novou pohovku dnes!