Bezkonkurenční pohodlí: FDM Kapesní matrace LAVAL 100×200

FDM Kapesní matrace LAVAL vyniká svým designem a použitými materiály, které zajišťují nejvyšší stupeň pohodlí a komfortu při spánku. Její oboustranná konstrukce se skládá z kapesních pružin a několika vrstev pěn, které z Ajišťují optimální podporu páteřního sloupce, a tím minimalizují riziko bolesti zad a dalších problémů s pohybovým aparátem. Kapsy pružin dále eliminují efekt partnerova pohybu a zajišťují tak nerušený spánek.

Matrace je vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou zdravotně nezávadné a hypoalergenní. Bambusové vlákna použitá v potahu matrace zaručují vynikající prodyšnost a odvod vlhkosti, což zamezuje vzniku nechtěných pachů a bakterií.

Matrace LAVAL je vhodná pro každého, kdo si cení kvalitního spánku a chce být ráno odpočatý a plný energie. Výhodou této matrace je také široká nabídka velikostí a tvrdostí, mezi kterými si každý zákazník najde tu pravou pro své potřeby.

Vychutnejte si nekonečnou slast z pohodlí FDM Kapesní matrace LAVAL a už nikdy se nebudete v noci převalovat a hledat tu správnou polohu pro spánek.